Facebook 😉

Vypravil jsem se na další cestu, kde se věnuji osvětě v bezpečnosti a ochraně života a zdraví i první pomoci. Navázal jsem spolupráci s Asociací Záchranný kruh, která mi poskytla přístup k jejich osvětovým materiálům i letáky. Podporuje mě hlavní partner - Zdravotní pojišťovna MV ČR. Plánovaná trasa vede z Čech přes Rakousko, Německo, část Švýcarska i Belgie, Lucembursko a Francii do Španělska. Plán trasy ZDE

This year I am running up next expedition. My plan is to educate public in life + health protection and first aid basics. Track should lead from hometown Varnsdorf through Germany, Luxemburg and France to Spain. Route plan HERE

Asociace Zácharnný kruh  

 

Od roku 2003 se snažím o zřízení stanoviště zdravotnické záchranné služby ve Varnsdorfu. Sanitky na Varnsdorfsko dojíždějí z Rumburka nebo Velkého Šenova a v některých případech je dojezdová doba příliš dlouhá na záchranu života či odvrácení trvalých následků na zdraví. Koncem roku 2010 jsem při veřejné debatě na téma Zdravé město inicioval pořízení automatického defibrilátoru (AED) pro Městskou policii Varnsdorf. Na jaře 2011 jsem oslovil ZZS Ústeckého kraje, zda ví o existenci AED u MP Varnsdorf, neměli tuto informaci. Propojil jsem tedy Dr. Smržovou, vedoucí lékařku výjezdové základny a letecké záchranné služby v Ústí nad Labem.

Inicioval jsem také systém First responder, kdy Městská policie Varnsdorf vyjíždí na žádost krajské záchranky na srdeční zástavy. Do konce roku 2016 se strážníkům MP podařilo zachránit 15 lidí. V poslední době jim také pomáhají místní profesionální hasiči, kteří mají také AED ale zejména kyslík a zdravotnický batoh.

Založil jsem neoficiální národní registr AED. Data z něho přejala například ZZS V Praze. Později následoval registr first responderů jako pokusný projekt, kde se mohou hlásit zájemci o výpomoc záchrance v odlehlejších místech s delším dojezdem nebo v případě zaneprázdněnosti posádek ZZS.

2017:

V rámci loňského běhu střední Evropou jsem v první etapě Varnsdorf - Brno rozběhl kampaň proti plýtvání potravinami. 
Začátkem roku 2016 jsem založil první veřejnou lednici v Praze a podílím se na aktivitách, které motivují ke sdílení jídla. 24. dubna jsem vyběhl z Varnsdorfu a 20. června do Brna. Druhou etapu na Slovensko a do Maďarska jsem tematicky rozšířil o téma záchrany životů a první pomoc. Do Budapešti jsem přiběhl 10. srpna.

As part of my run in Central Europe, I campaigned against the waste of food in the Varnsdorf-Brno stage. In the beginning of 2016, I founded the first public fridge in Prague and I participate in activities that motivate to share food. On April 24 I ran from Varnsdorf and June 20 to Brno. Next stage in Slovakia and Hungary I have added topic of life-saving and first aid.

 

 

 

Podporují mě tito sponzoři a jednotlivci: 

CEP Sports CZ & SK
- kompresní podkolenky


Funkční sportovní ponožky mi poskytl Jan Novota ze sportovní cestovky Active Tour a zároveň pořadatel série závodů MandaOne ve šluknovském výběžku.
 
 
Několik párů sportovních ponožek a kompresních lýtkových návleků mi poskytla 

PONDY K s.r.o.

 
Isix.cz mi poskytl držák na helmu pro sportovní kameru v rámci objednávky více vybavení 

Potisk oblečení reflexním termotransferovým tiskem realizovala zdarma AWP Mediareklamní agentura se sídlem ve Varnsdorfu, zajišťující komplexní reklamní služby pro společnosti po celé ČR.

 
Jan Paleček - poštovné zdarma na solární panel / nabíječku
 
 
 
 
Josef Moravec s rodinou
 
 
 

Chci tě podpořit

You can support me here: Paypal.me/PavelVodicka

Travel assistant service

Do you plan a trip to abroad but don't know anyone there? I can help you find best suitable journey, public transport including ticket prices and fares, shortest or fastest routes, accommodation belong your needs.

I can arrange a holiday trip or business journey including flight, train, bus, boat or carpool and local transport taxi or hire services.

I am absolvent of University of Business in Prague - field of Tourism, Bachelor degree.

My specialisation is in Prague and Czech republic (Czechia) area. But I am able to prepare the trip to United kingdom or other countries for you also.

Don't hesitate to contact me to: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Phone: +420 721 347 531

Naplánuji Vaši dovolenou v zahraničí

Chcete jet na dovolenou do cizí země, ale nevíte co je vše potřeba zařídit? Mohu vám pobyt zorganizovat podle vašich představ. Navrhnu různé varianty, znám možnosti jak výrazně ušetřit na cestovném, ubytování a dalších službách. Jsem absolvent VŠO v Praze, obrou cestovní ruch, mám praxi z hotelnictví 3 roky.

 

I do athletics from the end of basic school when my schoolmates made me to have a look on their training lesson at varnsdorfian athletic club of TJ Slovan. Since then I am devoted to this sport until now.

By my job in Theatrino Hotel and distance - combined studies at University of Business (Tourism) in Prague I couldn't train regularly. Work and study duties didn't allow me to race. I came back to athletics in 2010 and focused to middle and long distances - from 3, 5 and 10 km to halfmarathon. 

My personal best at 5 km track is 16:48 from RunTour Pilsen 2015. 10 km I run at Pecky 10k race 2014 in fastest time 36:03. In 2015 I gave road hilly ten kilo race Bechovice-Praha at 36:45. Next, I absolved my very first marathon, the result was over 4 hours and it was not pleasant because I didn't run this distance even in training.

For beginners and lower intermediateI offer individual and group consultations: analyze of actual training with measured values by sporttesters or data from training diary. We will evaluate possibilities of development the efficiency for a specific length of the track and will focus the preparation towards achieving desired results for selected races.

The service is also determining the proper diet, drinking regime and the use of supplements aimed at pre- and post-race reception of electrolytes and minerals necessary for effective training process with respect to the regenerative capacity of the body, gender, and age of trained runner.

I offer training leading, tutoring and teaching online by email, facebook chat, Skype or over the phone.

Prices: from 100 CZK (5 USD) per hour in group lessons and 400 CZK (20 USD) / hour at individual lessons.

Contact: HERE

RunTour Pilsen 2015: