Běžecký trenér a učitel

Atletice – běhu se věnuji od konce základní školy, kdy mě spolužáci přemluvili, abych se šel podívat na trénink do varnsdorfského oddílu atletiky TJ Slovan. Od té doby jsem zůstal tomuto sportu věrný dodnes.

Nabízím tréninkové vedení a výuku online prostřednictvím emailu, facebook chatu, skype či telefonicky. Možná je i osobní schůzka a společný trénink.

Při mé práci a studiu VŠO (cestovní ruch) v Praze jsem se ale dva roky (2008-2010) nevěnoval tréninku. Pracovní a studijní povinnosti při kombinovaném (dálkovém) studiu mi neumožnili závodit. K atletice jsem se tedy vrátil v roce 2010 a zaměřil jsem se na střední a delší tratě – od 3 km, přes 5 a 10 km, po půlmaraton.

Na 5 km mám osobní rekord 16:48 z RunTour Plzeň 2015. 10 km jsem zatím nejrychleji běžel na rovinaté Pečecké desítce 2014 za 36:03. V roce 2015 jsem běžel např. silniční desítku Běchovice-Praha za 36:45.Dále jsem absolvoval 1. maraton, výsledek (přes 4 hodiny) ale nebyl dobrý, jelikož jsem tuto trať neběžel ani v tréninku.

Začínajícím a mírně pokročilým běžcům nabízím individuální i skupinové konzultace, kde rozebereme aktuální trénink s využitím analýzy naměřených hodnot pomocí sporttesterů či hodnot v tréninkovém deníku. Dále spolu zhodnotíme možnosti rozvoje výkonnosti pro konkrétní délky tratí a zaměříme přípravu směrem k dosažení výsledků pro vybrané závody.

Součástí služby je taktéž stanovení správného jídelníčku, pitného režimu a užívání doplňků stravy zaměřených na před a po-závodní příjem elektrolytů a minerálů nezbytných pro efektivní tréninkový proces s ohledem na regenerační schopnosti těla, pohlaví i věk trénovaného běžce nebo běžkyně.

Ceny: od 90 Kč/hodina, 500-2000 Kč/měsíc podle individuální situace a množství a délky konzultací.

Kontakt:

Messenger: facebook.com/pavelvodicka

Telefon: + 420 721347531

RunTour Plzeň 2015:

Night Run Praha 2017